17 مهر
  • 0 نظر

ریزنقش و مغرور، معرفی موتورسیکلت Benelli TNT 135

بنللی TNT 135 یک موتور کامپکت ویژه بزرگسالان است که برخلاف ظاهرش، قدرت و عملکرد فنی مطلوبی را به نمایش می‌گذارد. جسور، تیزپا و قابل اطمینان از مشخصه های این محصول می باشد.

سایز کوچک چرخ‌ها و ابعاد بدنه موجب می‌شود تا موتورسیکلت‌های کامپکت به سهولت و چابکی زیاد در ترافیک‌های شهری حرکت کنند، بدون آنکه درگیر محدودیت‌های سایر موتورسیکلت‌های بزرگ‌تر بشوند.

شرکت نیکران موتور پاسارگاد به عنوان نماینده بنلی در ایران تصمیم به عرضه این موتورسیکلت از سال ۹۷ گرفت و به دلیل ظاهر خاص، عملکرد فنی مناسب و قیمت نسبتا متعادل، بنلی ۱۳۵ موفق به جلب نظر بخشی از علاقه‌مندان را به سوی خود شد‌.

فرم استخوانی و عضلانی کاسه‌چراغ، باک و پنل‌های اطراف بدنه به همراه شمایل جذاب منبع خروجی اگزوز، سبب به وجود آمدن حس و حالی تمام اسپرت و جوان‌پسندانه در ذهن بیننده خواهد شد.

استفاده از کنسول کیلومترشمار دیجیتال-آنالوگ، تلفیقی قابل قبول از سنت و مدرنیته را در مقابل چشمان راننده پدید آورده و اطلاعات مورد نیاز همچون سرعت، دور موتور، کارکرد و ... را با خوانایی مناسب به اطلاع وی می‌رساند.

بنلی ۱۳۵ نیروی مورد نیاز خود را از یک انجین تک سیلندر چهارزمانه چهار سوپاپ به حجم ۱۳۴.۷ سی سی دریافت می‌کند. نسبت تراکم سیلندر در این انجین معادل یک به ۹.۸ بوده و حداکثر قدرت آن حدود ۱۳ اسب بخار در ۹۰۰۰ هزار دور در دقیقه اعلام شده است. ۱۰.۸ نیوتن متر گشتاور نیز در دور ۷۰۰۰rpm دست می‌آید که توسط مکانیزم کلاچ چندصفحه‌ای روغنی به گیربکس ۵ دنده غیراتوماتیک و از آنجا به وسیله زنجیر به سوی محور چرخ عقب منتقل می‌شود.

شاسی فولادی با طراحی شبکه‌ای، سیستم تعلیق تلسکوپی ۴۱ میلیمتری وارونه در جلو و سامانه تعلیق دو شاخ فولادی به همراه مونوشاک در عقب، دیسک ترمز ۲۲۰ میلیمتری جلو و ۱۹۰ میلیمتری عقب به همراه سیلندر ترمز تک پیستون از دیگر مشخصات فنی بنلی ۱۳۵ برشمرده می‌شوند.

برای مشاوره و خرید این محصول می توانید از طریق شماره تلفن زیر و یا پیج اینستاگرام با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

 

 

برچسب های مرتبط

اشتراک اجتماعی

ارسال نظر