22 شهریور
  • 0 نظر

نقد و بررسی Honda CB150R

 

CB150R یک موتورسیکلت معمولی نیست. این محصول یک موتورسیکلت مدرن و درعین حال با اصالت طراحی هوندا است که برای امروز پا به عرصه گذاشته. یک موتورسیکلت جوان پسند و زیبا که به بررسی آن می پردازیم.

در طراحی این محصول، اولین مشخصه آن، چراغ جلوی آن است که فرم گردی دارد که شبیه به محصولات گذشته Honda می باشد ولی داخل چراع از تکنولوژی LED استفاده شده است که بیانگر تلفیق گذشته و آینده یا به عبارتی حال حاضر است. بدنه ظاهری آئیرودینامیک و اسپورت دارد که از چندرنگ برای زیباتر شدن آن بهره گرفته شده است. فلاپ های بدنه از مواد ارزان قیمت نیست و شما احساس سوار شدن بر یک محصول پریمیوم را خواهید داشت.

تمامی ادوات و متعلقات در سر جای خود و جایی که انتظار دارید نصب شده اند که راحتی بیشتر را برای شما به ارمغان می آورند.از لحاظ انجین و قدرت، هوندا با دارا بودن یک انجین تک سیلندر 4 زمانه و 4 سوپاپ با حجم 149 سی سی و حداکثر قدرت 16 اسب بخار برای شما کم نخواهد آورد. این قدرت از طریق یک جعبه دنده 6 سرعته فوق العاده و نرم به چرخ ها منتقل می شود.

همچنین این محصول مجهز به رادیاتور آب خنک برای بازدهی بهتر موتور و ایمنی بیشتر در کارکرد های بالا می باشد. در قسمت ترمز نیز با دارا بودن دیسک های بزرگ در جلو و عقب و سیستم CBS، امنیت شما رو در ترمزگیری های شدید فراهم می کند.

برای مشاوره و خرید این محصول می توانید از طریق شماره تلفن زیر و یا پیج اینستاگرام با ما در ارتباط باشد. کارشناسان فروش همتاز موتور، آماده پاسخ گویی به شما عزیزان می باشند.

   

 

 

برچسب های مرتبط

اشتراک اجتماعی

ارسال نظر

نظرات

USER | آسیا موتور
01 مرداد 1402

Abolfazl

سلام قیمتش چنده؟

پاسخ